Loading...
Module House Nízkoenergetické dřevostavby

Module House s.r.o.

Masarykova 42/80, Rudná
Czech Republic
IČO: 06188265, DIČ: CZ06188265
Bankovní spojení: UniCredit Bank 1226755005/2700
Datová schránka: 6hnkh36

Pro developery

Ušetříme čas

Představujeme Vám naše dřevostavby, které jsou nejen nízkoenergetické, ale díky speciálnímu systému výroby jsou velmi rychle zhotoveny a umožňují i velmi rychlou následnou realizaci na Vašem pozemku. To v dnešní době znamená především snížení doby stavby, tedy zkrácení nákladů na položku „úrok“.

Naše dřevostavby jsou plně srovnatelné s jakýmkoliv tipem staveb. Výhodou je rychlost a jednoduchost montáže, čímž se vždy zkrátí doba realizace stavby vůči zděným stavbám. Při současné situaci na trhu práce, při značné potřebě kvalifikovaných zedníků, dělníků a dalších řemeslníků, přináší tato skutečnost pro developera vyšší možnost zisku. Stavby splňují veškeré požadované normy a díky použitým vysoce kvalitním materiálům také potřebnou kvalitu.

Dalším plusem je, že jsme připraveni navrhnout kompletní projekt, připravit veškerou dokumentaci pro stavební povolení a veškeré další povinnosti.  Tím developerovi odpadá starost o projektování. Ve spolupráci se společností EXCLUSIVE RENTALS LTD, která je naším obchodním partnerem, již při projektování přihlížíme k požadavkům trhu a tím zvyšujeme vaši výnosnost a také profesionální prodej koncovému klientovi. Spolupracujeme také s reklamní agenturou EXCLUSIVE AGENCY s.r.o., která Vám zajistí kompletní reklamní servis. To vše pod jednou střechou

Jsme připraveni poskytnout Vám kompletní servis. V naší galerii si prohlédněte vizualizace již realizovaných nebo připravovaných projektů. Pokud máte zájem dozvědět se více, kontaktujte našeho specialistu, který Vám zodpoví veškeré otázky.

V této sekci se nenacházejí žádné články

Nejvíce navštěvované domy