Loading...
Module House Nízkoenergetické dřevostavby

Module House s.r.o.

Masarykova 42/80, Rudná
Czech Republic
IČO: 06188265, DIČ: CZ06188265
Bankovní spojení: UniCredit Bank 1226755005/2700
Datová schránka: 6hnkh36

O společnosti

Společnost Module House vznikla před osmi lety s jednoznačnou vizí a tou jsou moderní, nízkonákladové, ekologické, poctivé dřevostavby. Module House je vlastníkem továrny na Ukrajině, kde platí jednoduchá pravidla. Pracovat pouze s těmi nekvalitnějšími surovinami, jako je například sibiřský modřín a využívat u toho pouze nejlepší a nejnovější technologie. V tomto komplexu se vytváří vysoce kvalitní panely, které jsou dovezeny na místo určení, zde je naši odborníci složí dohromady, a tím je vlastně princip naší ´sandwichové´ stavby v jednoduchosti popsán. O veškerou problematiku týkající se stavby domu, dopravy a všeho ostatního se postará společnost a její partneři. Klient tedy nemá ani jedinou starost navíc.  Díky těmto profesionálním postupům jsou naše domy cenově dostupné, nízkoenergetické, šetrné k životnímu prostředí, přičemž provozní náklady na údržbu domu jsou skutečně minimální. Jedná se tedy o senzační a ideální bydlení. Možná právě proto staví naše firma nemovitosti v zemích jako jsou Německo či Belgie. 

Konec konců, přesvědčte se sami. Nebojte se plnit si své sny a zvolte si svůj dokonalý dům. Module House není ve svém oboru v České republice ani na světové scéně žádným nováčkem. Svěřením se do našich rukou vzniká náš závazek vůči Vám. Tím je dnes velice důležitá profesionalita, kvalita provedení, minimalizace Vašich starostí, a především také rychlost zpracování. Máte jedinečnou příležitost získat nejlepší dům pro Váš život na místě, které si sami vyberete.

Prohlédněte si naši nabídku domů, neváhejte oslovit naše profesionály s jakýmkoli dotazem a spolupracujte se společností, která svou práci opravdu umí. 

Máte dotaz?

Rádi Vám ho zodpovíme!

Neváhejte a vyplňte připravený formulář,
všechna pole jsou povinná.

Nejvíce navštěvované domy